Sale weselne Kraków

Posted by admin on December - 15 - 2018
Sale weselne Kraków
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Przyjęcie weselne to ważne wydarzenie, które musi pozostawić po sobie tylko pozytywne refleksje. Należy je zorganizować w pięknym lokalu, w którym można dobrze się bawić. Sala powinna być odpowiednia pod względem wielkości, aby znalazło się miejsce na ustawienie stołów a także na hulanki przy muzyce. Z pewnością jakość miejsca jest zasadnicza. Przystrojenie sali powinno być z uwagą opracowane, oświetlenie stonowane, lecz odpowiednie do okazji. Wielu ludzi uszanuje pasujące do klimatu dekoracje kwiatowe. W okolicy miejsca przyjęcia musi być parking, gdzie będzie można pozostawić samochód. Sala mogłaby mieć boczne pomieszczenie, w którym można zmienić odzież, pozostawić rzeczy, zregenerować się przez chwilę. Nie wolno rezerwować zbyt małej sali, dlatego że zabawa może być nie do końca udana, a przyjęcie weselne to w przeważającej części taniec i muzyk. Jak już muzyka nie jest odtwarzana z internetu to koniecznie należy zaplanować miejsce dla zespołu muzycznego. Przy takim miejscu powinno się postawić wodę, ponieważ artystom zdarza się, że zasycha w gardle i muszą się orzeźwić wodą.

Sala dobrze wentylowana

Sala nie powinna być duszna. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest klimatyzacja. Jeśli klimatyzacji brak to powinno się zapewnić opcję otwierania sali i wymiany powietrza. Sala właściwie przewietrzona to miejsce doskonałe, umożliwiające taneczne szaleństwo. Kiedy jest duszno to ludzie niemiłosiernie się pocą, przeraźliwie się męczą i nie są w nastroju, aby się bawić. Podłoga nie może być zbyt śliska, aby goście nie przewracali się. W sali powinno się również ułożyć ciekawe dekoracje – tak jak wspominaliśmy wcześniej – bynajmniej nie nazbyt dominujące – na przykład bukiety lilii lepiej sobie odpuścić. Zapach tych kwiatów jest zbyt zdecydowany jak również drażniący. Nie sprawdzi się w ogóle, będzie natomiast powodował, że ludzie od razu poczują się rozdrażnieni.

Położenie sali

Lokalizacja sali weselnej jest zasadnicza – w przypadku gdy dookoła lokalu z salą weselną jest park albo przestronny ogród to rodzina oraz przyjaciele mogą wyjść, przespacerować się, spokojnie zamienić kilka zdań z innymi. W przypadku gdy budynek położony jest przy ruchliwej ulicy to goście nie będą uradowani z takiej lokalizacji. W sali nie należy palić. W budynku muszą mieścić się łazienki a najlepiej więcej niż dwie. Wesela bywają liczne – na 50, 100 a nawet 200 osób. Takie przyjęcie okolicznościowe musi mieć należytą infrastrukturę i zaplecze, w którym robione są dania lub są podgrzewane zamówione dania. To zaplecze musi być właściwie wentylowane, żeby opary z kuchni nie wdzierały się na salę weselną. Przydałaby się także szatnia, w której można zostawić rzeczy gości weselnych. Przydadzą się opakowania jednorazowe, żeby można zapakować gościom do domu jedzenie, które pozostaje po weselu.
Zatem strategiczne rozplanowanie jest bardzo ważne. Wielkość sali, jej urządzenie a także lokalizacja są kluczowe dla sukcesu projektu pod nazwą wesele.
źródło: http://www.hotelwitek.pl/pl/wesela-przyjecia-weselne.html

Comments are closed.